Courses organized at the UKSW in the 2024/2025 cycle

switch registrations cancel selection

The offer displayed on this page is limited to the selected registration. If you want to see the rest of the offer, select a different registration.

Course on the Theology of Vocation

Details
Code K_WT-KRS-TP
Organizational unit Faculty of Theology
Form of studies Part-time
Level of education Courses
Language(s) of instruction Polish
Duration 2 semestry
Tuition fees 760
Recruitment committee address Dewajtis 5, 01-815 Warszawa
Office opening hours od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-14.00
  Ask a question
There is currently no active phase.

Past phases in this registration:
  • Phase 1 (01.07.2024 00:00 – 29.10.2024 23:59)

Kurs Teologia Powołania skierowany jest w sposób szczególny do osób odpowiedzialnych za proces formacyjny w Wyższych Seminariach Duchownych, w zakonach, zgromadzeniach oraz Instytutach życia konsekrowanego, a także w poradniach życia małżeńskiego. Kurs będzie prowadzony w ciągu 2 semestrów i obejmuje łącznie 100 godzin dydaktycznych. Nakład łączny pracy uczestnika to 9 punktów ECTS.

Celem kursu jest stworzenie adekwatnych do współczesności narzędzi rozeznawania i formowania powołań do życia zakonnego w różnorodności jego form, kapłaństwa oraz małżeństwa.

Warunki przyjęcia:

·         Rejestracja na kurs w Internetowej Rejestracji Kandydatów dostępna na stronie: http://irk.uksw.edu.pl

·         Wydruk kwestionariusza z IRK (patrz wyżej), podpisanie i  złożenie w dziekanacie Wydziału Teologicznego:

    listownie – na adres:

    Wydział Teologiczny UKSW

    ul. Dewajtis 5, 01-815 Warszawa

    z dopiskiem „Kurs Teologia Powołania”

    lub osobiście – adres jw., pokój 41, pon-pt. w godz. 8.00-14.00

Termin składania kwestionariuszy: od 07.07.2024

Warunki ukończenia kursu

Warunkiem otrzymania zaświadczenia o ukończeniu kursu jest zaliczenie wszystkich modułów.

Czas zajęć i ilość godzin

Zajęcia będą się odbywać w budynku Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie ul. Dewajtis od października 2024 roku do czerwca 2025 w soboty (10 godzin), razem 10 sobót = 100 godzin

Po zakończeniu zajęć każdy z uczestników otrzyma zaświadczenie o ukończeniu kursu Teologia Powołania zawierające wypis wszystkich zrealizowanych przedmiotów wraz z liczbą godzin

Koszt kursu

Koszt kursu w roku akademickim 2024/2025- 760 zł za cały kurs. Jest możliwość opłaty w dwóch ratach (I rata w październiku, II rata w lutym). Dokładne terminy wpłat będą podane w podpisywanej umowie o odpłatności.

Informacje i plan na rok akademicki 2024/2025 będzie dostępny na stronie: https://wt.uksw.edu.pl/kandydaci/studia/kursy/kurs-teologia-powolania/